UWAGA!

Nowy rozkA�ad jazdy autobusu szkolnego:

GA?rka – 7:15

cheap colospan

Henrykowice – 7:22

how much pristiq is an overdose

BracA�aw I – 7:24

BracA�aw II – 7:25

Potasznia (szkoA�a) – 7:26

buy pills

Potasznia (sklep) – 7:27

Potasznia (figura) – 7:28

Cheap

JoachimA?wka – 7:30

Nowy rozkA�ad jazdy obowiA�zuje do odwoA�ania.