Rozstrzygnięcie V edycji programu TalentowiSKO

14 czerwca 2018 r. reprezentanci SKO naszej szkoły wraz z opiekunem panią Beatą Ibron oraz panią dyrektor Małgorzatą Posacką uczestniczyli w podsumowaniu V Edycji Programu Banków Spółdzielczych TalentowiSKO!
 Nasza szkoła współpracuje z Bankiem Spółdzielczym w Miliczu i w konkursie regionalnym zdobyła wyróżnienie.

W całej Polsce do zmagań przystąpiło blisko 30 000 dzieci i młodzieży z 300 szkół podstawowych i gimnazjalnych realizujących program pod patronatem Banków Spółdzielczych z Grupy BPS. Ponadto większość szkół prowadzi swojego bloga na platformie internetowej programu TalentowiSKO – w tym oczywiście nasze szkoła. 
Zadaniem uczestników projektu „Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym” była organizacja zbiórki pieniędzy na wybrany cel. Przypominamy, że nasza Zbiórka pod hasłem ,,DOBRO PROCENTUJE’’ została zorganizowana dla chorej mamy naszych uczennic, jako dar wdzięczności za życzliwość okazaną szkole.
 Uroczysta gala z wręczeniem nagród odbyła się w KOM-ie. Prezes Banku Spółdzielczego, pani Katarzyna Misiak, wręczyła przedstawicielom SKO upominki rzeczowe i zachęciła do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.
 Gratulujemy!