Dzień Sportu

🏃‍♀️🏃‍♂️ Ostatni tydzień roku szkolnego to czas, kiedy nie pozwalamy sobie na nudę! 😊
W poniedziałek, 22 czerwca, odbył się nasz Dzień Sportu. Uczniowie rywalizowali w różnorodnych konkurencjach sportowych, ale nie zabrakło także zadań wymagających praktycznych umiejętności, sprytu i logicznego myślenia. Dużo emocji dostarczyła również Familiada Sportowa, podczas której nasi uczniowie pokazali ogromną wiedzę sportową i świetnie poradzili sobie z niełatwymi pytaniami. 🏆💪
W ramach Tygodnia Bezpieczeństwa gościliśmy strażaków z OSP Gądkowice 🚒, którzy zaprezentowali swój sprzęt oraz przeprowadzili szkolenie z pierwszej pomocy. Uczniowie mogli nauczyć się m.in. układania poszkodowanego w pozycji bocznej bezpiecznej oraz zasad korzystania z AED. ❤️
Na zakończenie dnia podziwialiśmy pokaz zapaśniczy przygotowany przez uczniów uczęszczających na dodatkowe zajęcia z zapasów 🤼.
To był dzień pełen ruchu, wiedzy i dobrej zabawy! ☀️🎉