Słońce, rowery i lody

W upalny piątek uczniowie klasy 7 wraz z wychowawcą panią Kamilą Grabińską i panią Beatą Walerjańczyk wzięli udział w wyjątkowej wycieczce rowerowej do cukierni „U Rybki” w Gądkowicach.😋 Pogoda dopisała, a dobra energia i uśmiechy towarzyszyły nam przez całą trasę!
Po dotarciu na miejsce każdy zamówił to, na co miał ochotę – lody, pyszne wypieki i chwila odpoczynku w miłej atmosferze. To był świetny czas na integrację, rozmowy i wspólne spędzenie czasu poza szkolnymi ławkami.
Czekamy na kolejne takie wyjazdy! 🤗