Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas I-III

15 czerwca odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas 1-3. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności poprawnego pisania oraz utrwalenie zasad ortograficznych. Konkurs dostarczył wielu emocji, a uczestnicy wykazali się dużą wiedzą.

Zwycięzcy konkursu:

🥇1.miejsce Urszula Mielczarek kl.1

🥈2.miejsce Szymon Kaczyński kl.3

🥉3.miejsce Antonina Cierniejewska kl.3

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za odwagę i podjęcie ortograficznego wyzwania. 🥳💪👏