Dnia 13 czerwca 2026 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w zapasach w stylu wolnym w Sulmierzycach. W zawodach brali udział uczniowie naszej szkoły, którzy uczestniczą w treningach sekcji zapaśniczej prowadzonej przez trenera Rafała Bochyńskiego.
Zapaśnicy osiągnęli następujące wyniki:
Dziękujemy chłopakom za odwagę, waleczność i gratulujemy osiągniętych wyników.





